Spatiu comercial si Industrial 615 mp ?oseaua Oltenitei Comision Zero

2.500 € / lună
8.93 € / mp / lună

Popeşti-Leordeni, Judeţul Ilfov

Suprafață utilă totală:
280 mp

Descriere spațiu comercial

Se ofera spre inchiriere cu comision zero spatiu comercial si industrial situat pe Soseaua Oltenitei in Popesti Leordeni, Ilfov. Accesul auto stradal este facil iar deschiderea proprietatii este de 16 ml. Proprietatea este alcatuita din 4 corpuri (i) cladire principala p+1+m pentru showroom si birouri langa care se afla si un corp mic frontal de aprox. 36 mp, cu intrare separata si (ii) zona de productie alcatuita din hala incalzita de 250 mp langa care este situat si un alt corp de aprox 42 mp unde a functionat un service auto. Vizionare video disponibila la cerere. Structura proprietatii & suprafeteZona din fata showroom & birouri ( 460 mp) - Ideala pentru activitati cu relatie directa cu publicul - Showroom / spatiu comercial (parter): 112,7 mp si Birouri (etaj): 103,7 mp, Birouri / productie usoara (mansarda): 95,0 mpCorp frontal independent (la strada): 35,9 mp ce poate fi dedicat altei utilizari. Acces separat, vizibilitate excelenta la strada, potrivit pentru:showroom materiale de constructiisediu firma + birourimagazin online cu punct de ridicare / prezentarebirou vanzari & receptie clientiZona din spate hala & service auto ( 258 mp)Destinata activitatilor de productie si logistica:Hala + spatii anexe: 258 mpbirou si grupuri sanitarespatiu tehnic utilizat anterior ca service autoacces facil pentru autoutilitareIdeal pentru: depozit materiale de constructii, depozit magazin online (e-commerce), service auto / atelier, productie usoara si logistica urbanaAvantaje competitive zona comercial-industriala consacrata acces auto direct din Sos. Oltenitei deschidere stradala 16 ml compartimentare clara front vs. spate posibilitate doi chiriasi diferiti parcari disponibile in fata cladirii proprietate versatila, usor de adaptatConditii de inchiriere: disponibilitate imediata, inchiriere integrala sau catre 2 chiriasi diferiti - pentru showroom si birouri si pentru zona de productie, contract pe termen mediu / lung. Chiria se stabileste in functie de suprafata ocupata.Agent exclusiv Diana Kioko - Comision zero chirias