Teren intravilan de vanzare, Parcul Municipal Ploiesti Vest, 20001 mp

300.000 € / lună
15.00 € / mp / lună

Vest, Ploieşti

Suprafață teren:
20.001 mp

Descriere spațiu comercial

Oferta Exclusiva. Oportunitate Investitie si Dezvoltare Industrriala: Activitati Productive, Depozitare si Servicii Tertiare, Logistica - Categorie de folosinta A !!! Pret 15 Euro mp !!!! Teren Intravilan in suprafata de 20.001 mp! in Zona Centura de Vest, ?n apropiere de Parcul Municipal Ploie?ti Acces facil la Centura de Vest (DN 1), DN 1A ?i Autostrada A3 ? conexiuni excelente pentru transport ?i distribu?ie Utilitati: Curent Electric in apropiere!!! Utilizare functionala: Teren intravilan arabil. Utilizari admise conform Certificat de Urbanism: Activitati productive, depozitare si servicii tertiare; Ideal pentru investitori si dezvoltatori interesati de proiecte cu potential ridicat! Regimul de inaltime poate fi: Hmax 11 m. POT: 35% Coeficient maxim de utilizare a terenului (CUT): 3,85 mc mp Posibilitate Parcelare. Pentru mai multe detalii va rog sa ma contactati! Informatii eficienta energetica:
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 30 Aprilie 2026 ID anunț: 1383853

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Halta Ploiesti Triaj
Mijloace transport aprox. 1270 m
transport
Ploiesti Vest
Mijloace transport aprox. 1889 m
Recreere
parks
Parcul Municipal
Recreere aprox. 1429 m
parks
Parc Vest
Recreere aprox. 1880 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Câmpina
320.000 € / lună
Județul Prahova, Câmpina
4.200 mp teren
Spațiu comercial, în Central
321.081 € / lună