Inchiriere spatiu comercial 44 mp, Tudor Vladimirescu

605 € / lună
13.75 € / mp / lună

Tudor Vladimirescu, Piteşti

Suprafață utilă totală:
44 mp
Nr. niveluri:
8
An construcție:
1988

Descriere spațiu comercial

AZURA Imobiliare va ofera spre inchiriere un spatiu comercial amplasat la parterul unui bloc din cartierul Tudor Vladimirescu, in suprafata de 44 mp. Spatiul dispune si de o vitrina de expunere, fiind pretabil pentru orice activitate atat de comert cat si de servicii. Este liber, disponibil imediat.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 12 Mai 2026 ID anunț: 235104
Suprafață utilă: 44 mp
Suprafață utilă totală: 44 mp
Regim înălțime: P+8E
An construcție: 1988

Pitesti
Mijloace transport aprox. 340 m
transport
Autogara Pitesti
Mijloace transport aprox. 695 m
transport
Negoiu statie
Mijloace transport aprox. 909 m
transport
Craiovei Statie
Mijloace transport aprox. 988 m
Școală
education
Scoala Generala Nr. 8
Învățământ aprox. 482 m
education
Universitatea Pitesti Rectorat
Învățământ aprox. 1025 m
education
Corp T
Învățământ aprox. 1065 m
education
Liceul de Industrializarea Lemnului
Învățământ aprox. 1075 m
Recreere
restaurants
zahana Pitesti
Restaurante aprox. 110 m
parks
Parc
Recreere aprox. 207 m
shopping
Supermarket Praxis
Supermarket/Mall aprox. 460 m
shopping
Kaufland
Supermarket/Mall aprox. 1190 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 62 mp, în Calea București
590 € / lună
Pitești, Calea București