Inchiriez Hala Pitesti

550 € / lună
3.67 € / mp / lună

Exterior Vest, Piteşti

Suprafață utilă totală:
150 mp

Descriere spațiu comercial

Inchiriez Hala in Pitesti , suprafata utila 150 mp , spatiu depozitare 9 ml x 12 ml = 108 mp ( inaltime 3 m ) + baie, buc, birouri = 42 mp , usa de garaj (telecomanda) cu acces auto direct in Hala. Utilitati : gaze , apa, curent, canalizare, internet.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 22 Mai 2026 ID anunț: 1404836
Suprafață utilă: 150 mp
Suprafață utilă totală: 150 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statie Teatru
Mijloace transport aprox. 197 m
transport
I.C. Bratianu
Mijloace transport aprox. 273 m
transport
Statia Puturosilor Centru
Mijloace transport aprox. 559 m
transport
Finante
Mijloace transport aprox. 1119 m
Școală
education
Gradinita nr. 3
Învățământ aprox. 237 m
education
Colegiul Tehnic Armand Calinescu
Învățământ aprox. 343 m
education
Colegiul National Ion C. Bratianu
Învățământ aprox. 346 m
education
Centru educational
Învățământ aprox. 419 m
Recreere
restaurants
Restaurantul Sediul Roman
Restaurante aprox. 111 m
parks
Parc
Recreere aprox. 181 m
shopping
Supermarket
Supermarket/Mall aprox. 484 m
shopping
Trivale Shopping Center
Supermarket/Mall aprox. 594 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 44 mp, în Tudor Vladimirescu
605 € / lună
Pitești, Tudor Vladimirescu
44 mp utili
8E
1988
Spațiu comercial, de 62 mp, în Calea București
590 € / lună
Pitești, Calea București
62 mp utili
1988
Spațiu comercial, de 50 mp, în Nord
550 € / lună
Pitești, Nord
50 mp utili