Teren Agricol Extravilan 3.38 hectare Pischia-Murani

59.750 € / lună
1.77 € / mp / lună

Pişchia, Judeţul Timiş

Suprafață teren:
33.800 mp

Descriere spațiu comercial

3,38 ha. 394x67x57x393m CF 40319, Sola A, Tarla 481/ 1, Parcela 6, la 300m distanta de la soseaua Pischia - Murani.
Citește mai mult Citește mai puțin
Zonă rurală
Actualizat în: 24 Mai 2026 ID anunț: 1643225

Istoric preț

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Chișoda
60.610 € / lună
Județul Timiș, Chișoda
551 mp teren
Spațiu comercial, în Giroc
55.000 € / lună
Județul Timiș, Giroc
661 mp teren
1E
Spațiu comercial, în Moșnița Nouă
64.500 € / lună
Județul Timiș, Moșnița Nouă
780 mp teren
Spațiu comercial, în Vizma
57.000 € / lună
Județul Timiș, Vizma
4.054 mp teren
Spațiu comercial, în Suștra
54.000 € / lună
Județul Timiș, Suștra
3.000 mp teren
Spațiu comercial, în Moșnița Nouă
65.000 € / lună
Județul Timiș, Moșnița Nouă
789 mp teren
Spațiu comercial, în Moșnița Nouă
60.000 € / lună
Județul Timiș, Moșnița Nouă
617 mp teren
Spațiu comercial, în Moșnița Nouă
55.000 € / lună
Județul Timiș, Moșnița Nouă
635 mp teren
Spațiu comercial, în Moșnița Veche
64.999 € / lună
Județul Timiș, Moșnița Veche
800 mp teren