Vand 5 parcele de teren arabil apartinand comunei Patulele

20.000 € / lună
0.53 € / mp / lună

Pătulele, Judeţul Mehedinţi

Suprafață teren:
38.061 mp

Descriere spațiu comercial

Vand teren arabil in suprafata totala 38.091 mp (3,8 hectare) format din 5 parcele, apartinand comunei Patulele, aflate in zone agricole diferite. Terenul arabil, nu este prapastie, este neted si roditor. A fost arendat pana anul trecut, am intrerupt pentru a putea vinde si noul proprietar sa il folosesca imediat, nu sa astepte dupa arendas sa isi recolteze. Actele sunt la zi, cadastru, impozit. Suprafata 13.248 mp - zona Fantana Grecului Suprafata 13.363 mp - zona Nicara Suprafata 1.800 mp - zona Coasta Suprafata 1.680 mp - zona Coasta Suprafata 8.000 mp - zona Cot Se vand toate la pretul de 20.000
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 09 Mai 2026 ID anunț: 1337768

Istoric preț

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Meriș
18.500 € / lună
Județul Mehedinți, Meriș
2.000 mp teren
Spațiu comercial, în Șimian
20.000 € / lună
Județul Mehedinți, Șimian
550 mp teren
Spațiu comercial, în Dubova
20.000 € / lună
Județul Mehedinți, Dubova
500 mp teren
Spațiu comercial, în Central
20.000 € / lună
Județul Mehedinți, Strehaia
1.690 mp teren
Spațiu comercial, în Țigănași
20.000 € / lună
Județul Mehedinți, Țigănași
1.065 mp teren