1 lună în urmă
20
- Agenție
Hala industriala 1000 mp Otopeni | Rampe TIR | ISU | Acces DN1 & Centura
7.200 €
/ lună
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
Preț vechi
8.712 €
7.20 €
/ mp
/ lună
Otopeni, Judeţul Ilfov
Descriere spațiu comercial
Sesizează o problemă
B-North Real Estate va propune spre inchiriere o hala industriala moderna, ideala pentru logistica, distribu?ie sau produc?ie, situata strategic in zona Otopeni Sud, cu acces rapid catre DN1, Centura ?i Aeroport. Specifica?ii tehnice: Suprafa?a totala: 2.000 mp Hala: 854 mp Birouri: 150 mp (etaj) Regim: Parter + Etaj An construc?ie: 2018 Disponibilitate: imediata ?? Dotari & facilita?i: 3 rampe de incarcare (ideal logistica) Acces TIR facil Curent trifazic (380V) Spa?ii birouri integrate in hala Vestiare, grupuri sanitare, du?uri Luminatoare eficien?a energetica Autoriza?ie ISU Curte generoasa: 1.500 mp Aproximativ 30 locuri parcare Avantaje loca?ie: Acces rapid DN1 & Centura Bucure?ti Aproape de Aeroport Otopeni Zona logistica activa Acces facil pentru transport greu Ideal pentru: ? Logistica & distribu?ie ? Depozitare ? E-commerce / fulfilment ? Produc?ie u?oara ? Showroom + depozit Pentru detalii suplimentare, planuri sau vizionare, va invitam sa ne contacta?i. Proprietatea poate fi adaptata in func?ie de necesita?ile chiria?ului. ID anun? : 1775039321
Citește mai mult
Citește mai puțin
30 Parcări
Detalii spațiu comercial
Actualizat în: 21 Mai 2026
ID anunț: 1401315
Suprafață utilă:
1.000 mp
Suprafață utilă totală:
1.000 mp
Nr. locuri parcare:
30
Istoric preț
Facilități
Utilități
Gaze
Proprietăți similare