Spa?iu comercial, 95 mp, ultrafinisat, parter, zona Lotus 2

990 € / lună
10.42 € / mp / lună

Lotus, Oradea

Suprafață utilă totală:
95 mp

Descriere spațiu comercial

Blitz va propune spre inchiriere un spatiu comercial cu suprafata utila de 95 mp, situat la parterul unei cladiri noi, tip butic cu 3 etaje, in apropierea unui vad comercial puternic, zona Lotus 2 Calea Aradului. Spatiul beneficiaza de finisaje ultralux, grup sanitar propriu, fiind pregatit pentru desfasurarea imediata a activitatii. Cladirea este izolata, iar centrala proprie pe gaz ofera costuri reduse de intretinere si confort termic optim. Pozitionarea strategica asigura vizibilitate excelenta si trafic constant de potentiali clienti. Spatiul este ideal pentru showroom, birouri, salon, clinica sau alte activitati comerciale care necesita o locatie accesibila si atractiva. Pentru detalii suplimentare sau programarea unei vizionari, va invitam sa ne contactati. Cod oferta / ID BLITZ: P168906 Id intern: P168906 Stadiu constructie: Finalizat Tip imobil: Bloc de apartamente
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 07 Mai 2026 ID anunț: 1416870
Suprafață utilă: 95 mp
Suprafață utilă totală: 95 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Piata Cetatii
Mijloace transport aprox. 136 m
transport
Casa de Cultura
Mijloace transport aprox. 261 m
transport
Emanuil Gojdu
Mijloace transport aprox. 452 m
transport
Muntele Gaina
Mijloace transport aprox. 474 m
Școală
education
Scoala Generala
Învățământ aprox. 1153 m
education
Colegiul National Mihai Eminescu