RECO Teren intravilan in Oradea zona centrala 759mp

114.000 € / lună
150.20 € / mp / lună

Central, Oradea

Suprafață teren:
759 mp

Descriere spațiu comercial

RECO Imobiliare va propune spre vanzare, in EXCLUSIVITATE: ID: 5334 Daca cauti un teren in mijlocul orasului Oradea, apeleaza-ne ! Teren intravilan in zona Magazinului Crisul, Parcul Petofi, Spitale, aproape de tot ce e nevoie ! In vecinatatea terenului se afla case, birouri, cabinete Suprafata: 759 mp Sunt putine terenuri in Oras, nu ezita, suna la numarul afisat ! ID: 5334 Tel.: (folosesti formularul de contact) Pret: 114000 de euro HS127
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 12 Mai 2026 ID anunț: 1389008

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Magheru
Mijloace transport aprox. 673 m
transport
Bus 11
Mijloace transport aprox. 870 m
transport
Piata 1 Decembrie
Mijloace transport aprox. 930 m
transport
Oradea
Mijloace transport aprox. 938 m
Școală
education
Colegiul National Mihai Eminescu
Învățământ aprox. 577 m
education
Colegiul Tehnic Constantin Brancusi
Învățământ aprox. 969 m
education
Scoala Generala
Învățământ aprox. 1020 m
education
Universitatea Crestina Partium - Cladirea Partium
Învățământ aprox. 1270 m
Recreere
shopping
Crisul
Supermarket/Mall aprox. 9 m
restaurants
McDonald's
Restaurante aprox. 19 m
parks
Parcul Traian
Recreere aprox. 522 m
shopping
TreiG
Supermarket/Mall aprox. 1036 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Central
124.900 € / lună
Oradea, Central
2.374 mp teren
Spațiu comercial, în Central
112.000 € / lună
Oradea, Central