Teren industrial 1600 mp | Ocna Sibiului | Acces direct drum

54.900 € / lună
34.31 € / mp / lună

Ocna Sibiului, Judeţul Sibiu

Suprafață teren:
1.600 mp

Descriere spațiu comercial

Vision Home va propune spre vanzare un teren cu potential industrial si logistic, situat in Ocna Sibiului, pe Strada Fabricii, intr-o zona aflata in dezvoltare, cu acces facil catre Sibiu si arterele principale din zona. Proprietatea are o suprafata de 1.600 mp si beneficiaza de acces direct la drum, fiind potrivita pentru dezvoltarea unor activitati precum: - depozitare - servicii - productie usoara - hala - activitati logistice Conform certificatului de urbanism, terenul este incadrat intr-o zona destinata functiunilor industriale si de servicii, reprezentand o oportunitate buna pentru investitori sau dezvoltatori care cauta o locatie accesibila si bine pozitionata. Avantaje: - acces direct din Strada Fabricii - pozitionare buna fata de Sibiu - zona industriala activa - potential logistic si comercial - deschidere generoasa - oportunitate investitie Pret: 54.900 Euro
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 13 Mai 2026 ID anunț: 1609415

Istoric preț

Puncte de interes

Recreere
parks
Parc
Recreere aprox. 1333 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 1612 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 1762 m
restaurants
Indus
Restaurante aprox. 1780 m

Proprietăți similare

Spațiu industrial, de 12,700 mp, în Sud
53.975 € / lună
Județul Sibiu, Miercurea Sibiului
12.700 mp utili
1E
Spațiu comercial, în Central
60.000 € / lună
Județul Sibiu, Cisnădie
600 mp teren
Spațiu comercial, în Poplaca