Teren INTRAVILAN Nazna-Sincraiu de Mures

24.000 € / lună
30.73 € / mp / lună

Nazna, Judeţul Mureş

Suprafață teren:
781 mp

Descriere spațiu comercial

Locatia perfecta pentru constructie casa sau investitie SIGURA sunt optiuni potrivite, pentru aceasta parcela in suprafata de 511 mp Parcela este perfect neteda, de forma dreptunghiulara, pozitionare sudica si este evidentiata in carte funciara individuala Terenul este construibil si cuprins in PUZ aprobat Pret 24 000
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 19 Mai 2026 ID anunț: 1631386

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Mureseni sat
Mijloace transport aprox. 1872 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Cuștelnic
24.000 € / lună
Județul Mureș, Cuștelnic
736 mp teren
Spațiu comercial, în Central
23.000 € / lună
Județul Mureș, Miercurea Nirajului
70.000 mp teren
Spațiu comercial, de 3,600 mp, în Central
25.200 € / lună
Târgu Mureș, Central
3.600 mp utili
Spațiu comercial, în Central
25.900 € / lună
Județul Mureș, Sighișoara
500 mp teren
Spațiu comercial, în Pietriș
24.000 € / lună
Județul Mureș, Pietriș
1.200 mp teren
Spațiu comercial, în Herghelia
25.000 € / lună
Județul Mureș, Herghelia
1.250 mp teren
Spațiu industrial, în Mureșeni
22.000 € / lună
Târgu Mureș, Mureșeni
Spațiu comercial, în Lunca
23.000 € / lună
Județul Mureș, Lunca
3.200 mp teren
Spațiu industrial, de 5,000 mp, în Mureșeni
25.000 € / lună
Târgu Mureș, Mureșeni
5.000 mp utili
37.500 mp teren
2023