De vanzare 935 mp. intravilan, Mosoaia

25.000 € / lună
26.74 € / mp / lună

Moşoaia, Judeţul Argeş

Suprafață teren:
935 mp

Descriere spațiu comercial

Agentia Imobiliara Muntenia Invest va propune spre vanzare un teren intravilan de vanzare in suprafata de 935 mp situat in comuna Mosoaia, cu toate utilitatile in zona.
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 19 Aprilie 2026 ID anunț: 1387954

Istoric preț

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Albota
23.500 € / lună
Județul Argeș, Albota
530 mp teren
Spațiu comercial, în Băbana
27.000 € / lună
Județul Argeș, Băbana
2.029 mp teren
Spațiu comercial, în Budeasa
24.000 € / lună
Județul Argeș, Budeasa
800 mp teren
Spațiu industrial, de 570 mp, în Ștefănești
24.139 € / lună
Județul Argeș, Ștefănești
570 mp utili
2000
Spațiu comercial, în Central
27.500 € / lună
Pitești, Central
600 mp teren
Spațiu comercial, în Budeasa
25.000 € / lună
Județul Argeș, Budeasa
500 mp teren
Spațiu comercial, în Budeasa
25.000 € / lună
Județul Argeș, Budeasa
500 mp teren
Spațiu comercial, în Berevoești
24.129 € / lună
Județul Argeș, Berevoești
8.043 mp teren
Spațiu comercial, în Noapteș
22.500 € / lună
Județul Argeș, Noapteș
2.500 mp teren