Teren- MOSNITA NOUA- 635 mp

55.000 € / lună
86.61 € / mp / lună

Moşniţa Nouă, Judeţul Timiş

Suprafață teren:
635 mp

Descriere spațiu comercial

Agentia imobiliara Primum va prezinta spre vanzare o parcela de teren intravilan, pretabila pentru constructie casa individuala sau duplex in localitatea Mosnita Noua, cu o suprafata 635 mp si cu un front generos de 19 ml; Va pot oferi mai multe detalii telefonic; Va astept cu drag la vizionare!
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 13 Mai 2026 ID anunț: 1611424

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Parcului
Mijloace transport aprox. 1609 m
transport
Cocorilor
Mijloace transport aprox. 1688 m
transport
Calistrat Hogas
Mijloace transport aprox. 1958 m
Recreere
restaurants
Valery 3 (en)
Restaurante aprox. 1618 m
parks
Stadionul Tricoul 1 Iunie
Recreere aprox. 1994 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Moșnița Nouă
58.500 € / lună
Județul Timiș, Moșnița Nouă
600 mp teren
Spațiu comercial, în Moșnița Nouă
51.250 € / lună
Județul Timiș, Moșnița Nouă
2.050 mp teren
Spațiu comercial, în Moșnița Nouă
57.990 € / lună
Județul Timiș, Moșnița Nouă
612 mp teren
Spațiu comercial, în Moșnița Nouă
50.000 € / lună
Județul Timiș, Moșnița Nouă
624 mp teren
1E
Spațiu comercial, în Moșnița Nouă
55.000 € / lună
Județul Timiș, Moșnița Nouă
650 mp teren
Spațiu comercial, în Moșnița Nouă
49.900 € / lună
Județul Timiș, Moșnița Nouă
600 mp teren
Spațiu comercial, în Moșnița Nouă
60.000 € / lună
Județul Timiș, Moșnița Nouă
1.020 mp teren
Spațiu comercial, în Moșnița Nouă