Teren intravilan de 4000 mp, zona Drumul Boilor

129.990 € / lună
32.50 € / mp / lună

Moşniţa Nouă, Judeţul Timiş

Suprafață teren:
4.000 mp
Nr. niveluri:
2

Descriere spațiu comercial

Teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Mosnita. FOXFORT propune teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Mosnita Veche, avand o suprafata de 4000 mp, parcelat in 4 loturi, 1 lot de 2000 mp spatiu verde si 3 loturi de aproximativ 630 mp insumand 2000 mp ptr locuinte(2 apartamente la etaj) si servicii la parter. Terenul necesita descarcare arheologica insa terenu se invecineaza(este lipit) cu o parcela pe care este construita o casa. Numar fronturi 4 si deschiderea de 70 ml la strada. Caracteristici teren: POT 45%, CUT 1.2, regim de inaltime permis Parter + 2 Etaje + Mansarda. Utilitati: curent electric, apa, canalizare, gaz, acces internet. Pretul este de 129.990 - COMISION 0% la cumparator. Se accepta ca si modalitate de plata surse proprii sau credit bancar. ID intern: V9715
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 14 Mai 2026 ID anunț: 1612896
Regim înălțime: P+2E

Istoric preț

Puncte de interes

Recreere
restaurants
Valery 3 (en)
Restaurante aprox. 1431 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Moșnița Nouă
139.200 € / lună
Județul Timiș, Moșnița Nouă
11.600 mp teren
Spațiu comercial, în Moșnița Nouă
118.000 € / lună
Județul Timiș, Moșnița Nouă
794 mp teren
Spațiu comercial, în Moșnița Nouă
126.530 € / lună
Județul Timiș, Moșnița Nouă
1.406 mp teren
2E
Spațiu comercial, în Moșnița Veche
121.000 € / lună