Teren- MOSNITA NOUA- 1483 mp

100.000 € / lună
67.43 € / mp / lună

Moşniţa Nouă, Judeţul Timiş

Suprafață teren:
1.483 mp

Descriere spațiu comercial

Agentia imobiliara Primum va prezinta spre vanzare o parcela de teren intravilan, pretabila pentru constructie casa individuala sau duplex in localitatea Mosnita Noua, cu o suprafata 1483 mp si cu 2 fronturi. Va pot oferi mai multe detalii telefonic; Va astept cu drag la vizionare!
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 12 Mai 2026 ID anunț: 1607682

Istoric preț

Puncte de interes

Recreere
restaurants
La Paul
Restaurante aprox. 379 m
restaurants
Valery 3 (en)
Restaurante aprox. 1409 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Moșnița Nouă
95.000 € / lună
Județul Timiș, Moșnița Nouă
728 mp teren
Spațiu comercial, în Moșnița Nouă
97.000 € / lună
Județul Timiș, Moșnița Nouă
650 mp teren
Spațiu comercial, în Moșnița Nouă
110.000 € / lună
Județul Timiș, Moșnița Nouă
527 mp teren
Spațiu comercial, în Moșnița Nouă
105.280 € / lună
Județul Timiș, Moșnița Nouă
658 mp teren
Spațiu comercial, în Moșnița Nouă
100.000 € / lună
Județul Timiș, Moșnița Nouă
1.558 mp teren
Spațiu comercial, în Moșnița Nouă
105.000 € / lună
Județul Timiș, Moșnița Nouă
1.569 mp teren
Spațiu comercial, în Moșnița Nouă
100.000 € / lună
Județul Timiș, Moșnița Nouă
7.500 mp teren
Spațiu comercial, în Moșnița Nouă
93.750 € / lună
Județul Timiș, Moșnița Nouă
1.019 mp teren
Spațiu comercial, în Moșnița Nouă
96.900 € / lună
Județul Timiș, Moșnița Nouă
659 mp teren