Teren com. Magura, strada Bisericii, jud. Bacau. 750mp intravilan

46.900 € / lună
62.53 € / mp / lună

Mărgineni, Judeţul Bacău

Suprafață teren:
750 mp

Descriere spațiu comercial

Teren intravilan de vanzare Comuna Magura, str. Bisericii, jud. Bacau Se ofera spre vanzare teren intravilan in suprafata de 750 mp, situat in comuna Magura, pe strada Bisericii, intr-o zona accesibila si bine dezvoltata. - Deschidere la doua strazi, ideal pentru constructie - Teren plat, cu forma buna - Imprejmuit pe doua laturi - Toate utilitatile la limita terenului: apa, gaz, curent electric, canalizare - Drum asfaltat, acces facil Terenul este potrivit atat pentru constructia unei case, cat si pentru proiect rezidential. Pentru mai multe detalii sau pentru stabilirea unei vizionari va stau cu drag la dispozitie!
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 21 Aprilie 2026 ID anunț: 1541238

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Massaro
Mijloace transport aprox. 1623 m
transport
Gara Bacau
Mijloace transport aprox. 1761 m
transport
Statia Gara
Mijloace transport aprox. 1852 m
Recreere
parks
Parc
Recreere aprox. 1110 m
shopping
Lidl
Supermarket/Mall aprox. 1660 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 1672 m
shopping
Billa
Supermarket/Mall aprox. 1981 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Șerbănești
49.500 € / lună
Bacău, Șerbănești
710 mp teren
Spațiu comercial, în Hemeiuș
42.490 € / lună
Județul Bacău, Hemeiuș
2.002 mp teren
Spațiu comercial, în Luncani
50.900 € / lună
Județul Bacău, Luncani
2.286 mp teren
Spațiu comercial, în Măgura
42.500 € / lună