Teren intravilan parcelat 13 loturi, Margineni

234.000 € / lună
39.17 € / mp / lună

Mărgineni, Judeţul Bacău

Suprafață teren:
5.974 mp

Descriere spațiu comercial

Teren intravilan de vanzare, sat/com. Margineni, jud. Bacau. Comision 0% Terenul are o suprafata totala de 5.974 mp, este intravilan in totalitate, iar latimea acestuia este de 27 ml. Acesta este plan si este situat intre case. Toate utilitatile sunt la limita proprietatii: gaz, curent, apa si canalizare. Terenul este deja parcelat si este potrivit pentru dezvoltare imobiliara. Este impartit in 12 loturi pentru construit si un lot de drum. Drumul de acces este de 9 ml. Un drum lat, ce reprezinta un mare avantaj pentru cei ce vor locui aici. Loturile au suprafete cuprinse intre 293 mp si 380 mp. Sunt loturi potrivite pentru o casa, dar pot fi construite si duplexuri si atunci va ramane mai multa curte. Situat la mai putin de 4 km de centrul orasului Bacau, intr-o zona linistita, dar si foarte aproape de punctele de interes zilnic. La 400 m este Penny. Terenul este potrivit si pentru dezvoltare industriala (hale) sau pentru activitati de agrement. Pentru mai multe detalii sau pentru a programa o vizionare, contacteaza-ma! Stefan Filip - Consultant Imobiliar REEVO
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 11 Mai 2026 ID anunț: 1339393

Istoric preț

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 200 mp, în Narcisa
250.000 € / lună
Bacău, Narcisa
200 mp utili
200 mp teren
1E
Spațiu comercial, în Central
215.000 € / lună
Bacău, Central
989 mp teren
Spațiu comercial, în Republicii
245.000 € / lună
Bacău, Republicii
2.286 mp teren
Spațiu comercial, în Central