Depozit - hala - spatiu industrial Magurele - Bragadiru - C

9.500 € / lună
4.32 € / mp / lună

Măgurele, Judeţul Ilfov

Suprafață utilă totală:
2.200 mp
An construcție:
2010

Descriere spațiu comercial

Inchiriere depozit/hala/spatiu industrial Magurele - Bragadiru - Centura, ILFOV. Imobil compus din platforma betonata(curte) 2.000mp, suprafata totala 2.200mp(depozit - 2.050mp, birouri - 150mp), inaltime 5ml, 2 usi acces tir (h-4.15ml, L-4.30ml). Spatiu este construit din structura metalica si panouri sandwich. Spatiul dispune de facilitati: apa, fosa septica, curent electric 220 ndash; 380kw. Spatiul se preteaza pentru activitati industriale/logistic/depozitare/hala. Spatiul dispune de locuri de parcare in curte. Disponibil imediat. Pret ndash; 9.500euroluna TVA COMISION AGENTIE 50-100% din prima luna de chirie
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 607729
Suprafață utilă: 2.200 mp
Suprafață utilă totală: 2.200 mp
An construcție: 2010

Istoric preț

Puncte de interes

Școală
education
Camin G3
Învățământ aprox. 1129 m
education
Camin G4
Învățământ aprox. 1147 m
education
Camin G1
Învățământ aprox. 1162 m
education
Camin G5
Învățământ aprox. 1194 m
Recreere
parks
Parc
Recreere aprox. 942 m
restaurants
Quantic Pub
Restaurante aprox. 1138 m
parks
Parc
Recreere aprox. 1179 m
shopping
Mega Image
Supermarket/Mall aprox. 1444 m

Proprietăți similare

Spațiu industrial, de 2,000 mp, în Central
9.500 € / lună
Județul Ilfov, Chitila
2.000 mp utili
Spațiu industrial, de 1,026 mp, în Afumați
10.004 € / lună
Județul Ilfov, Afumați
1.026 mp utili
2E
2023
Spațiu industrial, în Exterior Sud