De inchiriat spatii comerciale, hale si birouri

650 € / lună
1.43 € / mp / lună

Măgurele, Judeţul Ilfov

Suprafață utilă totală:
456 mp

Descriere spațiu comercial

Excelenta prin experienta! Va prezentam spre inchiriere mai multe spatii comerciale, cu destinatia de hale, birouri sau alte activitati comerciale. Spatiile se afla intr-o incinta industriala, beneficiind de curte foarte mare, accesul fiind accesibil atat pentru auto cat si pentru TIR-uri. Pretul este de 6,5 euro/mp-8,5 euro/mp plus TVA, atat pentru hale cat si pentru restul spatiilor. Exista toate utilitatile necesare. Suprafete disponibile intre 20mp si 500mp. Va asteptam la negocieri! Suprafata totala: 100 m2 An finalizare constructie: 1970 Vitrina: 10 m Stadiu constructie: Finalizat Inaltime spatiu: 3 m Numar incaperi: 4 Numar Grupuri Sanitare: 4 Tip imobil: Bloc de apartamente
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 14 Mai 2026 ID anunț: 1526562
Suprafață utilă: 456 mp
Suprafață utilă totală: 456 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Școală
education
Gradinita cu program prelungit nr.1 Magurele
Învățământ aprox. 109 m
education
Camin G5
Învățământ aprox. 145 m
education
Universitatea din Bucuresti
Învățământ aprox. 175 m
education
Camin G4
Învățământ aprox. 193 m
Recreere
restaurants
pizzerie
Restaurante aprox. 27 m
shopping
Mega Image
Supermarket/Mall aprox. 169 m
parks
Parc
Recreere aprox. 219 m
parks
Teren de fotbal
Recreere aprox. 247 m

Proprietăți similare

Spațiu industrial, de 120 mp, în Central
666 € / lună
Județul Ilfov, Bragadiru
120 mp utili
1E
Spațiu comercial, de 68 mp, în Dragomirești-Deal
680 € / lună
Județul Ilfov, Dragomirești-Deal
68 mp utili
1E
2024
Spațiu industrial, de 200 mp, în Glina
700 € / lună
Județul Ilfov, Glina
200 mp utili
Spațiu comercial, de 25 mp, în Cățelu
600 € / lună
Județul Ilfov, Cățelu
25 mp utili
1E
2013
Spațiu comercial, de 25 mp, în Glina
600 € / lună
Județul Ilfov, Glina
25 mp utili
2013
Spațiu comercial, de 16 mp, în Central
605 € / lună
Județul Ilfov, Popești-Leordeni
16 mp utili
2025
Spațiu comercial, de 50 mp, în Nord
600 € / lună
Județul Ilfov, Voluntari
50 mp utili
2022
Spațiu comercial, de 56.799999237061 mp, în Mogoșoaia