Teren de vanzare, Str. Infratirii, Jud. Bacau

16.500 € / lună
41.25 € / mp / lună

Letea Veche, Judeţul Bacău

Suprafață teren:
400 mp

Descriere spațiu comercial

Teren intravilan cu suprafata de 400 mp, situat pe Strada Infratirii, intr-o zona linistita si in continua dezvoltare, ideala pentru constructia unei locuinte. Proprietatea beneficiaza de o deschidere generoasa de 25 ml la drum de servitute, oferind acces facil si multiple posibilitati pentru amplasarea viitoarei constructii. Forma terenului este avantajoasa, fiind potrivit atat pentru casa individuala, cat si pentru investitie pe termen lung. Terenul dispune de certificat de urbanism, un avantaj important pentru viitorul proiect de constructie. Zona ofera acces rapid catre principalele puncte de interes, pastrand in acelasi timp avantajul unei zone aerisite si retrase de agitatia urbana. * suprafata teren: 400 mp * deschidere: 25 ml * teren intravilan * certificat de urbanism * acces la drum de servitute * ideal pentru constructie casa * zona linistita si in dezvoltare
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 11 Mai 2026 ID anunț: 1596798

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statia Narcisa
Mijloace transport aprox. 1212 m
Școală
education
Scoala Gimnaziala Nr.10
Învățământ aprox. 1775 m
education
Colegiul Tehnic Henri Coanda
Învățământ aprox. 1875 m
Recreere
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 674 m
restaurants
PizzaLuca
Restaurante aprox. 1265 m
shopping
Penny
Supermarket/Mall aprox. 1598 m
shopping
Lidl
Supermarket/Mall aprox. 1790 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Buhoci
17.800 € / lună
Județul Bacău, Buhoci