70 euro/mp! - Teren (1791mp) cu toate utilitatile in Jilava IF

125.000 € / lună
69.79 € / mp / lună

Jilava, Judeţul Ilfov

Suprafață teren:
1.791 mp

Descriere spațiu comercial

De vanzare teren intravilan in Jilava, Ilfov. / Pozitionare buna, in zona cu toate utilitatile, drum betonat si iluminat stradal. / Scoala si gradinita (renovate) sunt foarte aproape. / Acces rapid in Sos. Giurgiului, Centura si A0. / In viitor se va extinde magistrala de metrou M4 de la Gara de Nord pana pe Sos. Giurgiului, la capat la Progresul. Tot in zona se va construi si noul aeroport din sud. Deci zona se va dezvolta continuu si valoarea terenului va creste! / Deschiderea terenului este de 10m, ca majoritatea parcelelor din zona, dar se poate construi cu PUD. / Comision 0 prin NILS Imobiliare - Reprezentare Exclusiva. /
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 13 Mai 2026 ID anunț: 1612349

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Fosta staţie terminus a tramvaiului 29
Mijloace transport aprox. 1648 m
Școală
education
Scoala Gimnaziala Numarul 2 Jilava
Învățământ aprox. 266 m
education
Scoala Gimnaziala nr.1 Jilava
Învățământ aprox. 683 m
Recreere
restaurants
Valahia
Restaurante aprox. 1284 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Jilava
125.000 € / lună
Județul Ilfov, Jilava
2.500 mp teren
Spațiu comercial, în Chiajna
120.000 € / lună
Județul Ilfov, Chiajna
416 mp teren
Spațiu comercial, în Tunari
112.500 € / lună
Județul Ilfov, Tunari
750 mp teren
Spațiu comercial, în Domnești
120.000 € / lună
Județul Ilfov, Domnești
1.600 mp teren
Spațiu comercial, în Moara Vlăsiei