Spatiu Comercial de inchiriat

350 € / lună
3.50 € / mp / lună

Jibou, Judeţul Sălaj

Suprafață utilă totală:
100 mp

Descriere spațiu comercial

Blitz va propune spre inchiriere spatiu cu 3 camere de 100 mp ,zona buna cu intrare proprie. Spatiul este ideal pentru birouri ,salon de infrumuse?are sau altele. Cod oferta / ID BLITZ: P134167 Id intern: P134167
Citește mai mult Citește mai puțin
1 Parcare

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 958996
Suprafață utilă: 100 mp
Suprafață utilă totală: 100 mp
Nr. locuri parcare: 1

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Gara Jibou
Mijloace transport aprox. 1248 m
Recreere
restaurants
Curtea Veche
Restaurante aprox. 206 m
restaurants
Restaurant Alex
Restaurante aprox. 387 m
parks
Parc
Recreere aprox. 444 m
shopping
Penny Market
Supermarket/Mall aprox. 495 m