Locuri de casa in Ipotesti zona de case

20.000 € / lună
32.79 € / mp / lună

Ipoteşti, Judeţul Botoşani

Suprafață teren:
610 mp

Descriere spațiu comercial

Locuri de casa cu suprafete cuprinse intre 625mp si 1350mp amplasate in Ipotesti la asfalt la pret de 20.000Eur parcela de 625mp. acces din asfalt+cale de acces privata de 7m curent, apa , canalizare, gaz la limita de proprietare-teren intravilan, se poate construi imediatPret:32Eur/mpSe poate vinde si toata suprafata de 5700mp la pretul de 140000E. Deschiderea la asfalt pentru toata suprafata este de 52ml. Accesul se poate face si prin partea din spate.Pretabil pentru constructie de locuinte individuale sau dezvoltare imobiliara !ID 104Pentru informatii suplimentare, pentru programarea unei vizionari sau pentru a afla oferta noastracompleta nu ezitati sa ne contactati telefonic la 07********12 sau 07********03, sau la sediul agentiei imobiliare Venus, pe str.Marchian nr. 1(langa Banca Transilvania)Precizati ca ati vazut oferta cu ID-ul:104
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 08 Mai 2026 ID anunț: 1589016

Istoric preț

Puncte de interes

Recreere
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 472 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Central
18.900 € / lună
Botoșani, Central
700 mp teren
Spațiu comercial, în Curtești
21.000 € / lună
Județul Botoșani, Curtești
796 mp teren
Spațiu comercial, în Cișmea
21.000 € / lună
Județul Botoșani, Cișmea
3.750 mp teren
Spațiu comercial, în Roșiori
22.000 € / lună
Județul Botoșani, Roșiori
3.150 mp teren
Spațiu comercial, în Broșteni
18.000 € / lună
Județul Botoșani, Broșteni
3.000 mp teren
Spațiu comercial, în Central