Cladire centrala Iasi, birouri/ medical, 325mp

4.999 € / lună
15.38 € / mp / lună

Central, Iaşi

Suprafață utilă totală:
325 mp
Nr. niveluri:
2
An construcție:
1960

Descriere spațiu comercial

Cladire centrala Iasi, birouri medical, 325mp Cladire de inchiriat in centrul Iasului pentru: birouri, clinica medicala (avand deja destinatie medicala) s.a.; Str. C. Negruzzi 5-3; 84mp nivel * 4 = 325mp, Aprox. 8 locuri de parcare; Retea apa, canalizare, gaz, 220V; centrale termice pe gaz si calorifere; Grupuri sanitare fiecare nivel; 5000 Euro luna ar fi pretul orientativ al chiriei; Lucian Creanga - consultant imobiliar cu 400+ oferte spatii comerciale medicale si 100.000mp+ tranzactionati - iti sunt aproape ca tu să compari oferte reale și să-ți optimizezi termenii tranzacției! Comision zero pentru aceasta oferta, daca nu am mai analizat alte oferte impreuna.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 19 Mai 2026 ID anunț: 1113170
Suprafață utilă: 325 mp
Suprafață utilă totală: 325 mp
Regim înălțime: P+2E
An construcție: 1960

Istoric preț

Facilități

Utilități
Apă Curent Gaze Canalizare

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statia "Piata Unirii", linia 6b,18,20,43,43c,46
Mijloace transport aprox. 216 m
transport
Piata Unirii
Mijloace transport aprox. 216 m
transport
Piata Unirii
Mijloace transport aprox. 219 m
transport
Statia "Piata Unirii", linia1,3,6,7,13
Mijloace transport aprox. 230 m
Școală
education
Facultatea de Teatru
Învățământ aprox. 75 m
education
Universitatea de Arte "George Enescu"
Învățământ aprox. 111 m