Giroc- Padure- Teren intravilan -687 mp

46.900 € / lună
68.27 € / mp / lună

Giroc, Judeţul Timiş

Suprafață teren:
687 mp

Descriere spațiu comercial

IM Imobiliare ofera spre vanzare teren intravilan, loc pentru casa in zona padurii Giroc. Terenul are o suprafata totala de 687 mp si front de 18.5 m. Utilitati in zona, drum de acces pietruit. Pentru informatii: Cristina IM Imobiliare
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 01 Mai 2026 ID anunț: 1343447

Istoric preț

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Giroc
45.000 € / lună
Județul Timiș, Giroc
5.000 mp teren
Spațiu comercial, în Dudeștii Noi
42.900 € / lună
Județul Timiș, Dudeștii Noi
729 mp teren
Spațiu comercial, în Bobda
44.000 € / lună
Județul Timiș, Bobda
1.471 mp teren
Spațiu comercial, în Remetea Mare
46.990 € / lună
Județul Timiș, Remetea Mare
601 mp teren
Spațiu comercial, în Moșnița Nouă
50.000 € / lună
Județul Timiș, Moșnița Nouă
624 mp teren
1E
Spațiu comercial, în Boldur
45.960 € / lună
Județul Timiș, Boldur
3.830 mp teren
Spațiu comercial, în Moșnița Nouă
42.500 € / lună
Județul Timiș, Moșnița Nouă
610 mp teren
Spațiu comercial, în Parța
45.000 € / lună
Județul Timiș, Parța
1.230 mp teren
Spațiu comercial, în Dumbrăvița
48.000 € / lună
Județul Timiș, Dumbrăvița
600 mp teren
1E