Giroc Teren 30.000mp PUZ APROBAT Pentru Case | Asfalt - Langa Padure

655.000 € / lună
21.83 € / mp / lună

Giroc, Judeţul Timiş

Suprafață teren:
30.000 mp
Nr. niveluri:
1

Descriere spațiu comercial

Renaissance Estate va ofera spre vanzare un teren cu potential ridicat de dezvoltare rezidentiala, situat in Giroc, intr-o zona deosebit de atractiva, in imediata apropiere a padurii, cu front stradal la asfalt. Se vinde doar intreg PUZ-ul. Caracteristici teren: Suprafata totala: 30.000 mp PUZ aprobat Parcelare realizata: 31 parcele 29 parcele pentru case individuale sau duplexuri 2 parcele pentru servicii Regim de inaltime: P+1+M POT: 35% CUT: 1,05 Acces: drum asfaltat Detalii parcele rezidentiale: Suprafata parcelelor pentru case: intre 611 650 mp Configuratie optima pentru dezvoltare coerenta, cu densitate echilibrata Utilitati: Curent electric de medie tensiune existent pe parcela Posibilitate de racordare a celorlalte utilitati conform PUZ Avantaje: Zona linistita, cu deschidere catre padure Localizare excelenta, aproape de Timisoara Ideal pentru dezvoltare ansamblu rezidential sau investitie Documentatie urbanistica completa Pentru mai multe detalii, dar si punerea documentelor la dispozitie, nu ezitati sa ne contactati! Oportunitate excelenta pentru dezvoltatori, intr-o zona cu cerere constanta pentru locuinte individuale si duplexuri.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 27 Aprilie 2026 ID anunț: 1539431
Regim înălțime: P+1E

Istoric preț

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Giroc
690.000 € / lună
Județul Timiș, Giroc