Giroc-intravilan-1225mp-Central

184.900 € / lună
150.94 € / mp / lună

Giroc, Judeţul Timiş

Suprafață teren:
1.225 mp

Descriere spațiu comercial

IM Imobiliare ofera spre vanzare teren intravilan in Giroc, Central. Suprafata terenului este de 1225 mp cu front generos. Toate utilitatile. Pentru informatii: Cristina IM Imobiliare
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 02 Mai 2026 ID anunț: 1331283

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Giroceana
Mijloace transport aprox. 316 m
transport
Giroc
Mijloace transport aprox. 968 m
transport
Halta Giroc hc
Mijloace transport aprox. 970 m
transport
Giroceana
Mijloace transport aprox. 1036 m
Școală
education
Scoala Gimnaziala Giroc
Învățământ aprox. 218 m
education
Scoala Generala si Gradinita Giroc (en)
Învățământ aprox. 230 m
education
Scoala Gimnaziala Iosif Ciorogariu
Învățământ aprox. 1796 m
Recreere
shopping
Profi City
Supermarket/Mall aprox. 96 m
shopping
Jelly Market
Supermarket/Mall aprox. 118 m
restaurants
Trio hotel/restaurant (en)
Restaurante aprox. 602 m
parks
Parc
Recreere aprox. 627 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Giroc
170.000 € / lună
Județul Timiș, Giroc
1.197 mp teren
Spațiu comercial, în Ghiroda
191.000 € / lună
Județul Timiș, Ghiroda
4.398 mp teren
2E
Spațiu comercial, în Săcălaz
189.000 € / lună
Județul Timiș, Săcălaz
12.599 mp teren
1E
Spațiu comercial, în Dudeștii Noi
199.990 € / lună
Județul Timiș, Dudeștii Noi
10.000 mp teren
Spațiu comercial, în Moșnița Nouă
180.000 € / lună
Județul Timiș, Moșnița Nouă
1.404 mp teren