Spatiu comercial 92mp | Ghiroda

1.500 € / lună
16.30 € / mp / lună

Ghiroda, Judeţul Timiş

Suprafață utilă totală:
92 mp
An construcție:
1980

Descriere spațiu comercial

District Real Estate va propune spre inchiriere un spatiu comercial cu mare potential, intrare din strada, pretabil pentru pizzerie, Bistro, Restaurant sau orice alte activitati, situat in Ghiroda. Spatiul se bucura de o vizibilitate sporita si are in proximitate numeroase puncte de interes. -spatiul se desfasoara pe o suprafata utila de 90mp cu o camera mare open-space -spatiul necesita investitii, nefiind compartimentat. -teren 2500mp - 2 cladiri, una cu autorizatie de demolare unde se poate face terasa Perioada minima contractuala este de 1 an. Pretul inchirerii este de 1500 euro + 1500 euro garantie. Va stam la dispozitie pentru orice detaliu si/sau vizionare.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 15 Martie 2026 ID anunț: 1222725
Suprafață utilă: 92 mp
Suprafață utilă totală: 92 mp
An construcție: 1980

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Staţie Ghiroda M30
Mijloace transport aprox. 180 m
transport
Staţie Ghiroda E4 RATT
Mijloace transport aprox. 211 m
transport
Lugojului
Mijloace transport aprox. 219 m
transport
Statie retur Ghiroda E4 (en)
Mijloace transport aprox. 242 m
Școală
education
Scoala Generala Ghiroda
Învățământ aprox. 359 m
education
Gradinita Ghiroda (en)
Învățământ aprox. 440 m
education
Gradinita Pygmalion
Învățământ aprox. 932 m
education
Gradinita Pygmalion
Învățământ aprox. 1131 m