Parcela de vanzare, 804 mp, la 2 minute de primaria Ghiroda Timis

96.480 € / lună
120 € / mp / lună

Ghiroda, Judeţul Timiş

Suprafață teren:
804 mp

Descriere spațiu comercial

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare teren de 804 mp cu front de 16 ml, zona de vile noi, PUZ nou, in apropiere de Primaria Ghiroda Timis. Terenul are o suprafata de 804 mp si beneficiaza de un front stradal de 16 ml. Strada este pietruita iar la limita de proprietate a parcelei exista bransament de curent si apa. Zona este de case noi locuite si in curs de constructie. Acces facil spre strazile care leaga Ghiroda de orasul Timisoara ( Dunarea, Victoria, Calea Lugojului, Centura Ocolitoare). Pentru mai multe detalii sau pentru stabilirea unei vizionari nu ezitati sa ne contactati! CP2996614
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 26 Aprilie 2026 ID anunț: 1366577

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statie Primarie Ghiroda M30
Mijloace transport aprox. 287 m
transport
Staţie Ghiroda M30
Mijloace transport aprox. 428 m
transport
Statie retur Ghiroda E4 (en)
Mijloace transport aprox. 436 m
transport
Staţie Ghiroda E4 RATT
Mijloace transport aprox. 461 m
Școală
education
Gradinita Ghiroda (en)
Învățământ aprox. 338 m
education
Scoala Generala Ghiroda
Învățământ aprox. 356 m
education
Gradinita Pygmalion
Învățământ aprox. 668 m
education
Gradinita Pygmalion
Învățământ aprox. 837 m
Recreere
parks
Parc de joaca copii
Recreere aprox. 120 m
restaurants
Km0 Pub and Restaurant
Restaurante aprox. 305 m
restaurants
HOTEL-RESTAURAN-TITANIC TIMISOARA (en)