Teren intravilan pretabil constructii, autorizatie + fundatie, Giarmat

109.990 € / lună
171.06 € / mp / lună

Ghiroda, Judeţul Timiş

Suprafață teren:
643 mp

Descriere spațiu comercial

Teren intravilan pretabil constructii, 643 mp, autorizatie + fundatie, Giarmata-Vii Teren cu autorizatie de construire duplex Fundatie si elevatie turnata FOXFORT propune spre vanzare teren intravilan cu autorizatie de construire duplex fundatie si elevatie turnata, situat in Giarmata-Vii, zona Nord, intr-o zona linistita si in dezvoltare. Terenul are o suprafata de 643 mp, dispune de 1 front stradal si o deschidere de 19 ml la strada, fiind ideal pentru constructia unei duplex. Un avantaj important il reprezinta faptul ca terenul beneficiaza de autorizatie de construire, iar fundatia este deja realizata. Curentul electric este tras pana la parcela. Regimul de inaltime permis este Parter + Mansarda, constructia fiind realizata doar pe parter. Utilitati disponibile: curent electric (pe parcela), apa, canalizare, gaz utilitati in zona. Terenul este pretabil pentru constructie rezidentiala, cu acces facil si potential foarte bun de investitie. Pretul este de 109.990 - COMISION 0%. Se accepta ca si modalitate de plata surse proprii sau credit bancar. ID intern: V9282
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 10 Mai 2026 ID anunț: 1390821

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statie Giarmata Vii Complex M35
Mijloace transport aprox. 258 m
transport
Statie Giarmata Vii M35
Mijloace transport aprox. 561 m
transport
Statie Giarmata Vii Biserica M35
Mijloace transport aprox. 861 m
transport
Macilor
Mijloace transport aprox. 1131 m