1 săptămână în urmă
7
- Agenție
Spatiu comercial Galanesti | CENTRU | 109 mp
500 €
/ lună
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
4.59 €
/ mp
/ lună
Gălăneşti, Judeţul Suceava
Descriere spațiu comercial
Sesizează o problemă
Spatiu comercial de vanzare sau inchiriere in Galanesti, situat in zona centrala, potrivit pentru magazin, birouri, depozitare sau activitate comerciala. Pret inchiriere: 500 euro plus TVA Pret vanzare: 125000 euro plus TVA Suprafata totala: 109,03 mp Localizare: Galanesti, zona centrala Utilitati: curent electric Compartimentare: Spatiu magazin: 37,23 mp Birou: 19 mp Spatiu depozitare: 33,8 mp Birou 2 plus baie: 19 mp Proprietatea este potrivita pentru activitati comerciale, birouri, servicii sau depozitare, avand o compartimentare practica si o pozitionare buna in centrul localitatii. Pentru mai multe detalii sau vizionari, sunati la
. Informatiile din acest anunt au fost furnizate de catre proprietar. Agentia noastra nu isi asuma responsabilitatea pentru eventualele modificari ale pretului sau ale informatiilor prezentate. ID INTERN: CP3082753
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii spațiu comercial
Actualizat în: 12 Mai 2026
ID anunț: 1606955
Suprafață utilă:
109 mp
Suprafață utilă totală:
109 mp
An construcție:
1985
Istoric preț
Proprietăți similare
Căutări similare
- Spații comerciale de închiriat în Gălănești
- Spații comerciale de închiriat în Suceava
- Spații comerciale de închiriat în Rădăuți
- Spații comerciale de închiriat în Șcheia
- Spații comerciale de închiriat în Fălticeni