Proprietăți unice: 4
Proprietari: 0
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

30.000 €
/ lună 15.79 € / mp / lună

Teren Galanesti , 1900mp

Gălănești

1.900 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

46.000 €
/ lună 7.97 € / mp / lună

Teren intravilan 5775 mp- Galanesti

Gălănești

5.775 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

30.000 €
/ lună 15.79 € / mp / lună

COMISION 0% Teren 1900mp

Gălănești

1.900 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

5 luni în urmă
20

128.000 €
/ lună 11.79 € / mp / lună

Teren de vanzare in Fratautii Noi / Strada Deal ...

Gălănești

3 camere
10.860 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 luni în urmă
15

1.050 €
/ lună 8.08 € / mp / lună

Spatiu Comercial P+Demisol | Vitrina Stradala | ...

Bilca

La ~5km distanță

130 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

9 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan Voitinel central

Voitinel

La ~5km distanță

9.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
10

60.000 €
/ lună 23.08 € / mp / lună

Teren intravilan, Hardic , cu proiect pentru ac ...

Voitinel

La ~5km distanță

2.600 mp teren

Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
6

323 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Teren intravilan centru Fratautii Noi

Frătăuții Noi

La ~5km distanță

5.200 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
9

200 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Spa?iu comercial de 80mp de inchiriat

Frătăuții Vechi

La ~5km distanță

80 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
1

65.000 €
/ lună 4.00 € / mp / lună

Oportunitate unica de investitie-teren extravil ...

Frătăuții Vechi

La ~5km distanță

16.261 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

27.000 €
/ lună 7.30 € / mp / lună

Teren intravilan Fratautii Vechi,

Frătăuții Vechi

La ~5km distanță

3.700 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
10

55.500 €
/ lună 10.47 € / mp / lună

Teren Extravilan | 52 ari | Maneuti | Front 26 ...

Frătăuții Vechi

La ~5km distanță

5.300 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
5

36.000 €
/ lună 11.94 € / mp / lună

Teren intravilan, 3014mp, zona Fratautii Vechi, ...

Frătăuții Vechi

La ~5km distanță

3.014 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

49.000 €
/ lună 12.89 € / mp / lună

Teren intravilan, 3800mp , Fratautii vechi

Frătăuții Vechi

La ~5km distanță

3.800 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

20.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren intravilan, 1000 mp, Fratautii Vechi

Frătăuții Vechi

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
5

46.000 €
/ lună 17.10 € / mp / lună

Teren intravilan 2690 mp -Fratautii Vechi

Frătăuții Vechi

La ~5km distanță

2.690 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

36.000 €
/ lună 11.94 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare | Fratautii Vechi | ...

Costișa

La ~5km distanță

3.014 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

40.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren intravilan,2000 mp ,parcelat, zona Fratau ...

Costișa

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

35.000 €
/ lună 8.75 € / mp / lună

Teren extravilan, 4000mp, Fratautii vechi

Costișa

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
1

550 €
/ lună 12.22 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat , 45 mp, ultrafinisat, Bivo ...

Vicovu de Sus

La ~10km distanță

45 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
6

900 €
/ lună 3.75 € / mp / lună

Hala/spatiu comercial de inchiriat , 240mp util ...

Vicovu de Sus

La ~10km distanță

240 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

5 €
/ lună 0.11 € / mp / lună

Spatii comerciale de inchiriat Vicovu de Sus si ...

Vicovu de Sus

La ~10km distanță

45 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
4

300 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Spatiu comercial Central, Vicovu de Sus (Bivola ...

Vicovu de Sus

La ~10km distanță

40 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
7

400.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren extravilan, 10000 mp, Vicovu de Sus

Vicovu de Sus

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
16

1.500 €
/ lună 4.29 € / mp / lună

Oportunitate! Inchiriere ,Spatiu Multifunctiona ...

Vicovu de Sus

La ~10km distanță

350 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
11

63.000 €
/ lună 8.70 € / mp / lună

Teren Intravilan Generos | 72 Ari | Galanesti

Vicovu de Sus

La ~10km distanță

7.244 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
10

700 €
/ lună 8.75 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat | 80 mp | Cajvana

Vicovu de Sus

La ~10km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

1.900 €
/ lună 0.58 € / mp / lună

Vand teren hardic

Vicovu de Sus

La ~10km distanță

3.300 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
15

1.050 €
/ lună 8.08 € / mp / lună

Spa?iu Comercial P+Demisol | Vitrina Stradala | ...

Vicovu de Sus

La ~10km distanță

130 mp utili
2022
Agenție

1 săptămână în urmă
1

550 €
/ lună 12.22 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat , 45 mp, ultrafinisat, Bivo ...

Vicovu de Sus

La ~10km distanță

45 mp utili
2024