Spatiu birouri de inchiriat, 4 camere, curte proprie, BMW, Floresti!

599 € / lună
7.78 € / mp / lună

Floreşti, Judeţul Cluj

Suprafață utilă totală:
77 mp

Descriere spațiu comercial

Va oferim spre inchiriere un apartament de 4 camere+bucatarie, parter, curte proprie, in zona VIVO-Metro-BMW chiar langa statia de autobuz, cu acces facil catre Cluj-Napoca. Suprafata generoasa: 77 mp utili avand urmatoarea compartimentare: -4 camere spatioase ideale pentru birouri individuale sau open-space.-Bucatarie cu iesire in terasa din curtea interioara privata.-Garderoba debara spatiu suplimentar de depozitare.-Baie moderna complet echipata.-Curte proprie: aprox. 40 mp perfecta pentru relaxare, terasa sau spatiu exterior dedicat activitatii.-Loc de parcare inclus (posibilitate de locuri suplimentare).-2 intrari:Ideal pentru birou, cabinet medical, IT, contabilitate, consultanta, showroom etc.-Bloc nou, intretinere redusa, conditii moderne. Pentru vizionari Tel IDP151055
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 24 Mai 2026 ID anunț: 1253332
Suprafață utilă: 77 mp
Suprafață utilă totală: 77 mp

Metro Nord S
Mijloace transport aprox. 230 m
transport
Metro Nord N
Mijloace transport aprox. 232 m
transport
VIVO!
Mijloace transport aprox. 746 m
transport
VIVO!
Mijloace transport aprox. 942 m
Școală
education
Gradinita Dumbrava Minunata
Învățământ aprox. 1915 m
Recreere