2 luni în urmă
4
- Proprietar
- Comision 0%
Teren de vanzare in eselnita cu deschidere la dunare
74.000 €
/ lună
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
164.44 €
/ mp
/ lună
Eşelniţa, Judeţul Mehedinţi
Descriere spațiu comercial
Sesizează o problemă
Teren de vanzare in eselnita pe drumul principal intre case si pensiuni cu deschidere la dunare terenul este impartit in doua de drumul principal 300 mp si 150 mp la dunare la apa , deschidere este 15 mp , suprafata totala este 450 mp , terenul este intravilan !
Citește mai mult
Citește mai puțin
Zonă rurală
Actualizat în: 28 Aprilie 2026
ID anunț: 1323752
Istoric preț
Puncte de interes
Proprietăți similare
Căutări similare
- Spații comerciale de închiriat în Eșelnița
- Spații comerciale de închiriat în Drobeta-Turnu Severin
- Spații comerciale de închiriat în Șimian
- Spații comerciale de închiriat în Cerneți
- Spații comerciale de închiriat în Balotești
- Spații comerciale de închiriat în Dudașu
- Spații comerciale de închiriat în Orșova
- Spații comerciale de închiriat în Strehaia
- Spații comerciale de închiriat în Svinița
- Spații comerciale de închiriat în Țigănași
- Spații comerciale de închiriat în Dubova
- Spații comerciale de închiriat în Hinova