Teren de vanzare 1591 mp, 28,5 front stradal - Dumbravita

409.990 € / lună
257.69 € / mp / lună

Dumbrăviţa, Judeţul Timiş

Suprafață teren:
1.591 mp
Nr. niveluri:
1

Descriere spațiu comercial

Teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Dumbravita. FOXFORT propune spre vanzare teren intravilan pretabil constructii in Dumbravita, zona centrala, avand o suprafata de 1591 mp, numar fronturi 1 si deschiderea de 28,5 ml la strada. Caracteristici teren: POT 35%, regim de inaltime permis Parter + 1 etaj + Mansarda. Utilitati: curent electric, apa, canalizare, gaz, acces internet, fibra optica. Pretul este de 409.990 Comision 0% pentru cumparator. Se accepta ca si modalitate de plata surse proprii sau credit bancar. ID intern: V9866
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 15 Mai 2026 ID anunț: 1619806
Regim înălțime: P+1E

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statie Giratie Selgros E1
Mijloace transport aprox. 1834 m
transport
Statie Ion Ionescu de la Brad T14
Mijloace transport aprox. 1925 m
Școală
education
Gradinita Scooby
Învățământ aprox. 642 m
education
Scoala Gimnaziala Dumbravita
Învățământ aprox. 963 m
education
Gradinita Winnie The Pooh
Învățământ aprox. 1459 m
education
Gradinita Bambi
Învățământ aprox. 1538 m
Recreere
shopping
Lidl
Supermarket/Mall aprox. 559 m
parks
Teren Minifotbal
Recreere aprox. 836 m
restaurants
Anatolia
Restaurante aprox. 1154 m
shopping
Kaufland
Supermarket/Mall aprox. 1312 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Sânandrei
399.000 € / lună
Județul Timiș, Sânandrei