Azi
1
- Agenție
De vanzare teren extravilan, 2500 mp, Curtisoara, OLT
5.144 €
/ lună
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
2.06 €
/ mp
/ lună
Curtişoara, Judeţul Olt
Descriere spațiu comercial
Sesizează o problemă
De vanzare in executare silita la SCPEJ ZAVOI SI VLADESCU, urmatorul teren: - teren extravilan in suprafata de 2500 mp, imprejmuit, avand nr. cad. 58245, CF 58245 a localitatii Curtisoara, Olt-27.450,00 LEI
Citește mai mult
Citește mai puțin
Zonă rurală
Actualizat în: 22 Mai 2026
ID anunț: 1655789
Istoric preț
Proprietăți similare
Căutări similare
- Spații comerciale de închiriat în Curtișoara
- Spații comerciale de închiriat în Slatina
- Spații comerciale de închiriat în Caracal
- Spații comerciale de închiriat în Balș
- Spații comerciale de închiriat în Proaspeți
- Spații comerciale de închiriat în Corabia
- Spații comerciale de închiriat în Slătioara
- Spații comerciale de închiriat în Scornicești
- Spații comerciale de închiriat în Dobrun
- Spații comerciale de închiriat în Drăgănești-Olt
- Spații comerciale de închiriat în Drăghiceni
- Spații comerciale de închiriat în Iancu Jianu