Teren intravilan Cumpana zona Movila

120.000 € / lună
103.45 € / mp / lună

Cumpăna, Judeţul Constanţa

Suprafață teren:
1.160 mp

Descriere spațiu comercial

Vand teren intravilan in Cumpana zona Movila avand o suprafata de 1160mp cu deschidere de 18ml la strada Tractorului avand toate utilitatile,iar pretul de vanzare este de 120000 euro.Pentru mai multe detalii contactati agentul imobiliar Adrian
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 07 Mai 2026 ID anunț: 1389230

Istoric preț

Puncte de interes

Școală
education
Gradinita
Învățământ aprox. 1563 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Limanu
125.000 € / lună
Județul Constanța, Limanu
500 mp teren
Spațiu comercial, în Nord
110.000 € / lună
Județul Constanța, Mamaia
670 mp teren
Spațiu comercial, în Central
120.000 € / lună
Județul Constanța, Mamaia
1.500 mp teren
Spațiu comercial, în Valu lui Traian
110.000 € / lună
Județul Constanța, Valu lui Traian
917 mp teren
Spațiu comercial, în Central
110.000 € / lună
Județul Constanța, Costinești
528 mp teren
1E
Spațiu comercial, în Central
110.000 € / lună
Județul Constanța, Cernavodă
140.000 mp teren
Spațiu comercial, în Lazu
109.000 € / lună
Județul Constanța, Lazu
500 mp teren
Spațiu comercial, în Palazu Mare
110.000 € / lună
Județul Constanța, Palazu Mare
410 mp teren
Spațiu comercial, în Cumpăna
130.000 € / lună
Județul Constanța, Cumpăna
1.000 mp teren