Proprietate P+1+M Costinesti Ultra Central,langa Primarie

110.000 € / lună
208.33 € / mp / lună

Costineşti, Judeţul Constanţa

Suprafață teren:
528 mp
Nr. niveluri:
1

Descriere spațiu comercial

Proprietate cu potential excelent de dezvoltare turistica, situata in zona Costinesti ultra-central, intr-o locatie aflata in continua expansiune .Constructia este realizata in proportie de aproximativ 60%, oferind posibilitatea finalizarii si personalizarii in functie de conceptul viitorului proprietar.Detalii:Teren: 528 mpSuprafata construita desfasurata: 462 mpRegim inaltime: P+1+MConstructie edificata in 2009Structura existentaZona linistitaIdeal pentru:pensiuneapartamente de vacantaAirbnbinvestitie turisticalocuinta multifamilialaProprietatea beneficiaza de acces rapid catre litoral si principalele zone turistice din Costinesti.Aceasta proprietate este reprezentata exclusiv de o agentie imobiliara. La achizitie se percepe un comision de 2%.Pentru mai multe informatii si vizionare, contactati-ne.
Citește mai mult Citește mai puțin
Zonă de litoral

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 13 Mai 2026 ID anunț: 1609519
Regim înălțime: P+1E

Istoric preț

Puncte de interes

Recreere
parks
Parc
Recreere aprox. 148 m
parks
Parc
Recreere aprox. 214 m
restaurants
Ismail Kebap
Restaurante aprox. 299 m
restaurants
10 Steaguri
Restaurante aprox. 446 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Tuzla
105.000 € / lună
Județul Constanța, Tuzla
1.750 mp teren
Spațiu comercial, în Nord
110.000 € / lună
Județul Constanța, Mamaia
670 mp teren
Spațiu comercial, în Central
117.000 € / lună
Județul Constanța, Costinești
1.300 mp teren
Spațiu comercial, în Central