De vanzare teren agricol, extravilan in Loc. Balasesti, Jud. Galati

22 € / lună
0.96 € / mp / lună

Criveşti, Judeţul Vaslui

Suprafață teren:
23 mp

Descriere spațiu comercial

Oferta Exclusiva. De vanzare 2,5 ha de teren agricol, extravilan, in Loc. Balasesti, Jud. Galati, format din 3 parcele intabulate si cadastrate separat. Suprafate si identificare cadastrala: - 10.000 mp Tarla 95, Parcela 979 124; - 10.000 mp Tarla 5, Parcela 54 2; - 5.000 mp Tarla 4, Parcela 15 40; Terenurile sunt potrivite pentru pentru agricultorii din zona, fiind apropiate unul de celalalt. Proprietar: persoana fizica. Pret vanzare: 9.000 euro ha Comision 0 de la Cumparator. Reprezentam Proprietarul in tranzactie. Detalii: zero sapte doi cinci patru doi sapte patru doi sapte Informatii eficienta energetica:
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 07 Mai 2026 ID anunț: 1580164

Istoric preț

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 200 mp, în Central
20 € / lună
Vaslui, Central
200 mp utili
Spațiu comercial, în Central
22 € / lună
Județul Vaslui, Negrești
6.571 mp teren
Spațiu comercial, în Central
20 € / lună
Județul Vaslui, Huși
10.500 mp teren
Spațiu comercial, de 85 mp, în Central
23 € / lună
Vaslui, Central
85 mp utili
Spațiu comercial, în Secuia
24 € / lună
Județul Vaslui, Secuia
1.490 mp teren