Teren extravilan de vanzare Cristian, Brasov

371.000 € / lună
27.00 € / mp / lună

Cristian, Judeţul Braşov

Suprafață teren:
13.742 mp

Descriere spațiu comercial

Daca vrei sa investesti intro zona aflata in plina dezvoltare, compania Keller Williams Brasov, prin agentul imobiliar Corina Itigan va propune spre achizitie un teren situat in Cristian, jud. Brasov, intr-o zona linistita, cu peisaje deosebite si aer curat. Cristian este una dintre cele mai apreciate localitati din apropierea Brasovului, situata la poalele Muntilor Bucegi si Piatra Craiului. Zona este recunoscuta pentru liniste, natura si privelisti spectaculoase. Localizare excelenta acces facil catre Brasov si principalele puncte de interes din zona. Categorie: arabil extravilan, suprafata: 13742 mp Pretabil pentru investitii ideal pentru dezvoltare rezidentiala, proiecte comerciale sau alte investitii pe termen lung. Zona de case, in continua dezvoltare, cu potential ridicat de crestere a valorii. Acces facil Utilitati in apropiere Cadru linistit, cu priveliste frumoasa catre munti Aproape de Brasov (cca. 15 minute) Acces rapid catre Poiana Brasov si Bran Atractii turistice in apropiere: Cetatea Rasnov, Dino Parc Priveliste superba catre munti Zona in plina dezvoltare Ideal pentru investitie Pret: 27 euro/ mp Pentru mai multe detalii sau programarea unei vizionari, nu ezitati sa ma contactati!
Citește mai mult Citește mai puțin
Zonă de deal / munte Zonă rurală
Actualizat în: 17 Mai 2026 ID anunț: 1623550

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Cristian
Mijloace transport aprox. 1903 m
Școală
education
Scoala Generala