Teren 625mp cu fundatie casa 118 mp | Irish Green | Stefanestii de Jos

55.000 € / lună
88 € / mp / lună

Creaţa, Judeţul Ilfov

Suprafață teren:
625 mp

Descriere spațiu comercial

De vanzare teren de 625 mp cu fundatie construita si proiect pentru o casa Eficienta Termic nZEB (Near Zero Energy Building) in proiectul rezidential Irish Green care se aflata pe Sos. Stefanesti, intre Stefanestii de Jos si Dascalu, aproape de Autostrada A0 centura Bucuresti si la doar cativa pasi de padurea Runcu. Teren in suprafata de 625 mp (25x25) plus 100 mp parti comune din complexul rezidential. Suprafata construita 118 mp | Suprafata utila 95 mp + terasa. Proiect nZEB - 4 camere cu 2 bai construit doar pe Parter. Se prada si proiectul de arhitectura, stuctura, instalatii electrice si sanitare, studiu geotehnic. Fundatie din beton armat si izolata termic 10 cm polistiren extrudat - ploturi 1,5mx1,5m cu beton + cuzineti hidroizolati + grinda fundatie (izolata termic) + placa de la cota 0 (izolata termic). Complex rezidential cu acces securizat, porti actionate electric. Statie de autobuz la poarta de acces in complex. Alimentare cu energie electrica trifazata prin racordare la reteaua de energie electrica existenta pe amplasament Pret 55.000 euro + TVA 21% Comision 0% In pozele din anunt si randari exterioare si interioare ele proiectului, In acest complex mai am de vanzare o casa la rosu, cu aceleasi caracteristici, la pretul de 99000 + TVA. Cele doua proprietati sunt alaturate.
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 26 Aprilie 2026 ID anunț: 1367580

Istoric preț

Puncte de interes