Teren de vanzare Copacelu

22.000 € / lună
36.54 € / mp / lună

Copăcelu, Judeţul Vâlcea

Suprafață teren:
602 mp

Descriere spațiu comercial

Persoana fizica ofer spre vanzare un teren intravilan arabil in zona copacelu de 602 m2. Cu cale de acces din strada principala la 100m liniari. Terenul poate fi schimbat din Arabil in Curti Constructii.
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 22 Martie 2026 ID anunț: 1386895

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Raureni
Mijloace transport aprox. 1761 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Central
20.000 € / lună
Județul Vâlcea, Drăgășani
2.468 mp teren
Spațiu comercial, în Dăești
24.000 € / lună
Județul Vâlcea, Dăești
813 mp teren
Spațiu comercial, în Frâncești
24.000 € / lună
Județul Vâlcea, Frâncești
7.750 mp teren
Spațiu comercial, în Băbeni
20.000 € / lună
Județul Vâlcea, Băbeni
1.700 mp teren
Spațiu comercial, în Olteni
22.000 € / lună
Județul Vâlcea, Olteni
421 mp teren
Spațiu comercial, în Central
20.500 € / lună
Județul Vâlcea, Băile Olănești
1.864 mp teren
Spațiu comercial, în Dăești
20.000 € / lună
Județul Vâlcea, Dăești
1.003 mp teren
Spațiu comercial, în Păușești
23.000 € / lună
Județul Vâlcea, Păușești
1.300 mp teren
Spațiu comercial, în Budești
20.000 € / lună
Județul Vâlcea, Budești
2.263 mp teren