Teren Varianta Ovidiu Constanta 38 /Mp

500.000 € / lună
38.10 € / mp / lună

Central, Constanţa

Suprafață teren:
13.125 mp

Descriere spațiu comercial

Alpha Imobiliare Concept va propune spre vanzare un teren cu potential excelent de dezvoltare, situat in zona Ovidiu Varianta Ovidiu, intr-o pozitie strategica, cu vizibilitate foarte buna si acces facil pentru trafic greu si activitati comerciale.Pret: 38 /mpPret total: 500.000 Comision agentie: 2%Detalii teren:Suprafata totala: 13.125 mpDeschidere pe 2 straziUna dintre deschideri este direct la soseaua principalaAcces facil TIR si utilajeTerenul este ideal pentru multiple tipuri de investitii si dezvoltari comerciale sau industriale, datorita pozitiei si suprafetei generoase.Posibilitati de utilizare:Hale industriale sau logisticeShowroom auto / parc autoService auto sau centru comercialParc de panouri fotovoltaice / energie verdeDepozite si spatii de productieCentru logistic sau distributieInvestitie pe termen lung cu potential ridicatPuncte forte:Pozitie strategica, cu acces rapid catre principalele artere rutiereVizibilitate excelenta din soseaua principalaSuprafata mare si versatilaDeschidere pe doua strazi avantaj major pentru dezvoltareZona in continua expansiune industriala si comercialaAvantaje zona:Situat in zona Ovidiu Varianta OvidiuAcces rapid catre Constanta si autostradaZona cu dezvoltare accelerata pentru activitati comerciale si industrialeOportunitate excelenta pentru investitori sau dezvoltatori care cauta un teren bine pozitionat, cu multiple posibilitati de exploatare.Pentru detalii si vizionari, contactati Alpha Imobiliare Concept.