Spatiu Comercial, 30 mp utili, situat in zona Ultracentrala!

700 € / lună
23.33 € / mp / lună

Ultracentral, Cluj-Napoca

Suprafață utilă totală:
30 mp
Nr. niveluri:
1
An construcție:
1900

Descriere spațiu comercial

Rower Estate va ofera spre inchiriere un spatiu comercial amplasat intr-o locatie privilegiata a orasului, in zona Ultracentrala. Spatiul beneficiaza de o vizibilitate excelenta datorita pozitionarii strategice catre o artera intens circulata. Suprafata totala disponibila este de 30 mp si este compartimentata in 2 camere semidecomandate si 1 grup sanitar. Este racordat la utilitati: apa, curent si canalizare. Proprietatea este ideala pentru diverse activitati comerciale, profitand de un vad pietonal foarte bun. Spatiul este pretabil pentru activitati de alimentatie publica. ID intern: ROW4120
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 12 Mai 2026 ID anunț: 420601
Suprafață utilă: 30 mp
Suprafață utilă totală: 30 mp
Regim înălțime: P+1E
An construcție: 1900

Istoric preț

Facilități

Utilități
Apă Curent Gaze Canalizare

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statia Regionala CFR, Liniile: 1, 4, 6, 7, 25, 8, 23, 24, 30, 47, 52
Mijloace transport aprox. 27 m
transport
Statia Regionala CFR, Liniile: 8,24,30,47,4,6,7
Mijloace transport aprox. 45 m
transport
Constanta
Mijloace transport aprox. 46 m
transport
P-ta Avram Iancu, Liniile: 21,32,32B,33,35,46,46B,50, 3, 25, 40
Mijloace transport aprox. 113 m
Școală
education
Apafi Mihaly Reformatus Egyetemi Kollagium (en)
Învățământ aprox. 98 m
education
Arhiepiscopia Ortodoxa, Facultatea de Teologie Ortodoxa, Seminarul Teologic Ortodox