Spatiu central, 3 incaperi, 65 mp, prima inchiriere 21 Decembrie

750 € / lună
12.30 € / mp / lună

Central, Cluj-Napoca

Suprafață utilă totală:
61 mp

Descriere spațiu comercial

BLITZ ofera spre inchiriere un apartament cu 3 camere decomandate, situat ultracentral, pe B-dul 21 Decembrie 1989, la etajul 1 al unui imobil din caramida. Apartamentul este complet renovat si se afla la prima inchiriere dupa finisajele realizate in 20252026.Locuinta este luminoasa, cu orientare sudica, compartimentare practica si balcon spre curtea interioara, ferit de trafic. Dispune de centrala termica proprie, baie cu geam si dus walk-in.Pozitie excelenta, aproape de The Office, Maestro Business Center, Tribunal, Catedrala, statii de transport si multiple puncte de interes. Ideal atat pentru locuinta, cat si pentru birou sau cabinet.Cod oferta / ID BLITZ: P171775
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 13 Mai 2026 ID anunț: 1597453
Suprafață utilă: 61 mp
Suprafață utilă totală: 61 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Constanta
Mijloace transport aprox. 109 m
transport
Statia Regionala CFR, Liniile: 8,24,30,47,4,6,7
Mijloace transport aprox. 132 m
transport
Statia Regionala CFR, Liniile: 1, 4, 6, 7, 25, 8, 23, 24, 30, 47, 52
Mijloace transport aprox. 142 m
transport
P-ta Avram Iancu, Liniile: 21,32,32B,33,35,46,46B,50, 3, 25, 40
Mijloace transport aprox. 214 m
Școală
education
Universitatea Spiru Haret
Învățământ aprox. 6 m
education
Liceul Teoretic Mihai Eminescu
Învățământ aprox. 197 m
education
Arhiepiscopia Ortodoxa, Facultatea de Teologie Ortodoxa, Seminarul Teologic Ortodox