Spatiu birouri premium | Cladire moderna | Zona Ultracentrala

16.000 € / lună
11.30 € / mp / lună

Ultracentral, Cluj-Napoca

Suprafață utilă totală:
1.416 mp
Nr. niveluri:
2
An construcție:
2010

Descriere spațiu comercial

Impakt Imobiliare propune spre închiriere o clădire ultracentrală cu arhitectură modernă și poziționare excelentă, potrivită pentru birouri, clinici sau activități educaționale. Proprietatea dispune de 1.416 mp utili, distribuiți pe subsol, parter, două etaje, etaj retras și mansardă, oferind 16 încăperi spațioase, 8 băi și 2 terase. Spațiile sunt luminoase, eficiente și finisate cu atenție la detaliu, permițând configurarea ușoară în funcție de activitate. Clădirea beneficiază de facilități moderne, inclusiv parcare pentru biciclete, sistem de securitate, acces rapid către principalele puncte de interes din centrul orașului și conexiuni excelente la mijloacele de transport. O alegere ideală pentru companiile care își doresc o locație centrală, elegantă și adaptabilă, într-un imobil cu imagine solidă și funcționalitate reală. Impakt Imobiliare – Expertiza care face diferența în piața din Cluj.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 13 Mai 2026 ID anunț: 500570
Suprafață utilă: 1.416 mp
Suprafață utilă totală: 1.416 mp
Regim înălțime: P+2E
An construcție: 2010

Istoric preț

Facilități

Utilități
Curent Apă Canalizare Gaze

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statia Emil isac, Liniia 29
Mijloace transport aprox. 195 m
transport
Emil Isac
Mijloace transport aprox. 218 m
transport
Memorandumului Nord
Mijloace transport aprox. 218 m
transport
Memorandumului Sud
Mijloace transport aprox. 226 m