Teren intravilan 4100mp, Zona Someseni | Cluj

410.000 € / lună
100 € / mp / lună

Someşeni, Cluj-Napoca

Suprafață teren:
4.100 mp

Descriere spațiu comercial

De vanzare teren amplasat in zona Someseni, Cluj-Napoca, cu deschidere la o strada secundara, oferind acces facil si vizibilitate buna. Terenul are o forma regulata si urmatoarele dimensiuni: - lungime: 225m - front stradal: 14m Suprafata terenului este dreapta si usor accesibila, ceea ce il face potrivit pentru diverse tipuri de activitati, de la constructii industriale, logistice sau comerciale, pana la investitii pe termen lung. Pentru mai multe detalii sau pentru a programa o vizionare va rugam folositi ID EXTERN: P3633
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 02 Mai 2026 ID anunț: 1403993

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statia Emerson, Linia 23
Mijloace transport aprox. 785 m
transport
Depou Tram Sud
Mijloace transport aprox. 1165 m
transport
Statia Depou trv, Linia 23
Mijloace transport aprox. 1172 m
transport
DEPOU Tram Nord
Mijloace transport aprox. 1201 m
Școală
education
Şcoala Traian Dârjan
Învățământ aprox. 1425 m
education
Scoala Generala nr.12 (en)
Învățământ aprox. 1829 m
education
Scoala cu clasele I-VIII Traian Darjan
Învățământ aprox. 1836 m
Recreere
parks
Park
Recreere aprox. 1434 m
restaurants
Air Caffe
Restaurante aprox. 1568 m
restaurants
So! Coffee
Restaurante aprox. 1610 m
parks
Parc
Recreere aprox. 1818 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Europa
410.000 € / lună
Cluj-Napoca, Europa
669 mp teren
Spațiu comercial, în Grigorescu