Teren Cu Autorizatie De Constructie Si Proiect In Zona Europa

370.000 € / lună
925 € / mp / lună

Europa, Cluj-Napoca

Suprafață teren:
400 mp

Descriere spațiu comercial

Va propunem spre vanzare parcele de teren cu suprafata de 400MP in zona de EUROPA | CLUJ. Aceste parcele se vand cu autorizatie de constructie si proiect pentru CASA INDIVIDUALA cu o suprafata utila de 200MP UTILI plus loc de parcare in fata casei si loc verde in spatele casei si priveliste catre orasul CLUJ. Situata intr-o zona linistita, ferita de agitatia orasului, dar cu acces usor catre principalele puncte de interes, aceasta locatie le are pe toate, confort, intimitate si potential de dezvoltare. La cerere se poate edifica tot proiectul chiar si finisa. Pentru mai multe detalii sau programarea unei vizionari folositi ID Extern: P5161
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 02 Mai 2026 ID anunț: 1404200

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Luminii
Mijloace transport aprox. 12 m
transport
E. Ionesco
Mijloace transport aprox. 70 m
transport
Drum Faget
Mijloace transport aprox. 397 m
transport
Statia Drum Faget, Linia 40
Mijloace transport aprox. 417 m
Școală
education
Gradinita Liceului Waldorf
Învățământ aprox. 1317 m
education
Liceul Waldorf
Învățământ aprox. 1346 m
education
Helen
Învățământ aprox. 1476 m
education
Liceul de Informatica Tiberiu Popoviciu
Învățământ aprox. 1695 m
Recreere
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 416 m
shopping
Baumax
Supermarket/Mall aprox. 830 m
restaurants
Apartament 1
Restaurante aprox. 1193 m
shopping
Lidl
Supermarket/Mall aprox. 1366 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Europa