Teren pentru dezvoltare imobiliara Marasti, Cluj-Napoca

1.550.000 € / lună
1,230.16 € / mp / lună

Mărăşti, Cluj-Napoca

Suprafață teren:
1.260 mp
Nr. niveluri:
5

Descriere spațiu comercial

Se ofera spre vanzare teren cu proiect autorizabil pentru constructia unui imobil S+P+5E+ER, situat intr-o zona excelenta, in imediata apropiere a Kaufland Marasti. Caracteristici principale: Suprafata teren: [se poate completa cu suprafata exacta, daca o ai] Regim de inaltime aprobat: S + P + 5E + ER Destinatie: locuinte colective (24 apartamente), aparthoteluri, spatiu comercial si parcari subterane/supraterane HCL valabil Dosar DTAC complet si pregatit 100% pentru autorizare Avantaje: Zona dezvoltata, cu acces facil la transport public, magazine, scoli si servicii Potential ridicat pentru investitie (vanzare, inchiriere sau exploatare mixta rezidential/comercial/turistic) Toate documentatiile urbanistice pregatite pentru demararea rapida a constructiei Posibilitate de asociere in diverse variante (parteneriat de dezvoltare, aport teren etc.) Localizare: zona Marasti proximitate directa cu Kaufland, mijloace de transport si artere principale ale orasului. Pret de vanzare: 1.550.000 Disponibil imediat pentru vanzare directa. ID extern: P142847
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 15 Mai 2026 ID anunț: 1618298
Regim înălțime: P+5E

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statia Aurel Vlaicu, Liniile 8, 30, 46B, 4, 6, 7
Mijloace transport aprox. 367 m
transport
Statia Siretului, Liniile 8,30,46B, 4, 6, 7
Mijloace transport aprox. 376 m
transport
Statia Plevnei, Linia 36, 52