Teren Intravilan 1050mp, Ciurea, langa Primarie

32.000 € / lună
30.48 € / mp / lună

Ciurea, Judeţul Iaşi

Suprafață teren:
1.050 mp

Descriere spațiu comercial

DE VANZARE: Teren intravilan plat, cu suprafata de 1050mp, deschidere la drum 24m, situat in comuna Ciurea, langa Primarie.Utilitati: apa, curent electric.PRET: 32.000euroInformatii suplimentare si programare vizionari la telefon.
Citește mai mult Citește mai puțin
Zonă rurală
Actualizat în: 19 Mai 2026 ID anunț: 1635249

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Politie
Mijloace transport aprox. 270 m
transport
Statia "Politia Ciurea", linia 14b
Mijloace transport aprox. 288 m
transport
Politie
Mijloace transport aprox. 502 m
transport
Statia "Primaria Ciurea", linia 14b
Mijloace transport aprox. 574 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Ciurea
35.000 € / lună
Județul Iași, Ciurea
700 mp teren
Spațiu comercial, în Cristești
32.250 € / lună
Județul Iași, Cristești
1.290 mp teren
Spațiu comercial, în Bârnova
32.000 € / lună
Județul Iași, Bârnova
708 mp teren
Spațiu comercial, în Alexandru cel Bun
34.560 € / lună
Județul Iași, Alexandru cel Bun
1.280 mp teren
Spațiu comercial, în Sârca
35.000 € / lună
Județul Iași, Sârca
15.000 mp teren
Spațiu comercial, în Dancu
32.000 € / lună
Județul Iași, Dancu
536 mp teren
Spațiu comercial, în Vorovești
32.000 € / lună
Județul Iași, Vorovești
610 mp teren
Spațiu comercial, în Horpaz
30.000 € / lună
Județul Iași, Horpaz
500 mp teren
Spațiu comercial, în Topile
30.000 € / lună
Județul Iași, Topile
1.400 mp teren